Privatumo politika

Bendra informacija

UAB „Farmidėja“, (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma internetine svetaine www.farmideja.lt (toliau – Internetinė svetainė).

Duomenų valdytojo rekvizitai

  • UAB „Farmidėja“
  • Įmonės kodas: 302600114
  • Tel. +370 605 90909
  • El.paštas: info@farmideja.lt


Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei atitinkamų institucijų nurodymų. Nurodydami internetinėje svetainėje savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.smpprint.eu juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais.

Kokią informaciją apie jus renkame, kaip tvarkome ir kodėl?

Mes renkame ir tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis tik nurodytais tikslais:

Kai jūs rašote užklausą arba teiraujatės dėl papildomos informacijos, naudodamiesi internetine svetaine, mes prašome Jūsų pateikti telefono nr, el.paštą, kaip privalomus, kuriuos Jūs pateikiate mums savo iniciatyva. Šiuos asmens duomenis naudojame tik paslaugų užsakymų vykdymui, norint pateikti geriausius ir atitinkančius jūsų poreikius paslaugų pasiūlymą.

Mes užtikriname, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 5 (penkerius) metus nuo jų pateikimo. Suėjus šiam terminui, mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją, jos nesaugodami. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

Duomenų valdytojas turi teisę perduoti trečiosioms šalims, jei to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai pagal galiojančią tvarką. Jokiai kitai trečiajai šaliai, informacija nėra perduodama.

Taip pat siųsdami savo gyvenimo aprašymą (cv) norėdami pateikti savo kandidatūrą, turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save, tuo būdu jūs išreiškiate savo sutikimą dalyvauti įdarbinimo procese. Mes savo ruožtu ją saugosime savo įmonės nustatyta duomenų saugojimo tvarka.

Jei norite gauti pranešimus apie mūsų internetinės svetainės naujienas, sutikdami su privatumo taisyklėmis, turite galimybę užsisakyti naujienlaiškius, mes neįsipareigojame, bet galime retais atvejais, siųsti tikslingą informacija apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus.

Jūs visada turite galimybę, atsisakyti prenumeratos, pranešdami mums el.paštu arba atlikę atsisakymo veiksmus el. pašte gautame laiške, su naujienomis.

Taip pat slapukų pagalba, mes renkame duomenis, kaip ir kokiu būdu jūs naudojatės mūsų internetine svetaine, yra renkama statistinė informacija, apie tai plačiau skaitykite čia.

Jūsų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises: Žinoti (būti informuotas)

apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);

Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);

Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);

Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);

Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);

Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).

Pakeitimai

Mes pasiliekame sau teisę, bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo internetinėje parduotuvėje dienos.

Kontaktai

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esamę surinkę apie jus, prašome su mumis susisiekti el.paštu info@farmideja.lt ar kontaktiniu +370 611 02 419 numeriu.